Webové stránky malého a středního rozsahu

Vytvářím kvalitní webové stránky malého a středního rozsahu. Webové stránky vhodné pro firmy, živnostníky i jednotlivce, které mohou sloužit k prezentaci firmy, nabídky zboží nebo služeb nebo třeba jako osobní blog nebo představení sebe sama.

S webovými stránkami vám také poradím nebo navrhnu vylepšení nebo řešení pro vaše existující webové stránky. 

Rozsah webových stránek

Webové stránky mohou být velikosti webové vizitky, což je jedna jednoduchá stránka se zobrazenými informacemi, kontakty, obrázky, přes jednostránkovou variantu webových stránek, kdy jsou všechny přezentované informace zobrazeny na jedné stránce a návštěvník pouze roluje na stránkách shora dolů.

Nejběžnější typ pak bývají webové stránky rozdělené na více podstránek, kdy každá z nich nabízí tematicky rozdílné informace.

Technologie webových stránek

Webové stránky vždy kopírují aktuální trendy a zásady v rámci technologií, použitelnosti i bezpečnosti.

Webové stránky stránky, ať už webová vizitka nebo složitější prezentace, bude vždy responzivní, poběží na aktuálních technologiích PHP a bude zabezpečena proti zneužití.

Správa webových stránek

Pokud si chcete obsah stránek upravovat sami, stránky budou mít uživatelskou administraci. Po přihlášení do administrace budete mít možnost změnit jednotlivé texty, obrázky nebo galerie a podobně.

V rámci vytvoření webových stránek vás k používání také zaškolím.

Také můžete kompletní správu nechat na mně a o nic se nemuset starat.

Co získáte

  • Osobní přístup - seznámím se s vašimi požadavky a navrhnu nejvhodnější řešení
  • Moderní vzhled - každé stránky navrhuji s ohledem na aktuální trendy
  • Přehledná navigace - kladu důraz na snadnost používání webových stránek
  • Optimalizace SEO - nastavím základní onpage faktory, aby veškeré informace byly relevantní
  • Snadná správa stránek - stránky nejčastěji běží na redakčním systému, máte možnost spravovat obsah uživatelsky sami
  • Statistiky přístupů - uvidíte, jak se vašim stránkám daří

Proč zvolit placené webové stránky místo nabídek "zdarma" nebo pronájem

V případě pronájmu stránek získáváte uživatelské rozhraní, kde si stránky spravujete a vytváříte sami. Vše je nutné nastavit, naklikat, napsat, zorganizovat, rozmyslet. V případě stránek zdarma se navíc ztrácí výhoda vlastní domény, kdy je nutné stránky hostovat vždy s doménou poskytovatele stránek.

U služeb pronajímajících webové stránky také nemůžete vzít své stránky a v případě potřeby je třeba jednoduše přesunout jinam (k jinému poskytovateli hostingu apod.)

Mnou nabízená služba zahrnuje zjištění vašich požadavků, nabídku a kompletní vystavění webových stránek dle vašich potřeb. Vím, jak mají levné www stránky  stránky vypadat, aby byly funkční a použitelné pro návštěvníky a vyplatit se.

Nad ničím z toho nemusíte přemýšlet. Promluvíme si po požadavcích, předáte mi podklady a o nic víc se nemusíte starat. Máte navíc zajištěnou podporu i do budoucna.

Máte dotaz?

    Máte dotaz k možnostem spolupráce, novým webovým stránkám nebo si přejete nové webové stránky? Napište mi.

    Odpovím v co nejkratším termínu.