Webové stránky malého a středního rozsahu

Vytvářím kvalitní webové stránky malého a středního rozsahu. Webové stránky vhodné pro firmy, živnostníky i jednotlivce, které mohou sloužit k prezentaci firmy, nabídky zboží nebo služeb nebo třeba jako osobní blog nebo představení sebe sama.

S webovými stránkami vám také poradím nebo navrhnu vylepšení nebo řešení pro vaše existující webové stránky. Prohlédněte si galerii již vytvořených webových stránek.

Rozsah webových stránek

Webové stránky mohou být velikosti webové vizitky, což je jedna jednoduchá stránka se zobrazenými informacemi, kontakty, obrázky, přes jednostránkovou variantu webových stránek, kdy jsou všechny přezentované informace zobrazeny na jedné stránce a návštěvník pouze roluje na stránkách shora dolů.

Nejběžnější typ pak bývají webové stránky rozdělené na více podstránek, kdy každá z nich nabízí tematicky rozdílné informace.

Technologie webových stránek

Webové stránky vždy kopírují aktuální trendy a zásady v rámci technologií, použitelnosti (UX) i bezpečnosti.

Webové stránky stránky, ať už webová vizitka nebo složitější prezentace, bude vždy responzivní, poběží na aktuálních technologiích PHP a bude zabezpečena proti zneužití.

Redakční systém

Běžně vyráběné webové stránky stojí na redakčním systému. Redakční systém obsahuje administraci, kterou v případě zájmu můžete snadno obsluhovat i vy (ale nemusíte, máte mě :-).

Statické webové stránky

Ve specifických případech, kdy se má jednat o jednoduché www stránky zcela bez údržby, bez nároků na časté změny obsahu (typicky webová vizitka, jednostránková webová stránka s malým množstvím informací), lze se dohodnout a vytvořit statické webové stránky. Tyto si neupravíte sami a nejsou vhodné tam, kde předpokládáte častější přidávání obsahu (článků, fotek apod.). Výhoda je nižší cena a žádná údržba v budoucnu.

Vždy je potřeba zhodnotit konkrétní požadavek a podle něj se rozhodnout, která forma bude vhodnější.

Správa webových stránek

Pokud si chcete obsah stránek upravovat sami, stránky budou mít uživatelskou administraci. Po přihlášení do administrace budete mít možnost změnit jednotlivé texty, obrázky nebo galerie a podobně.

V rámci vytvoření webových stránek vás k používání také zaškolím.

Také můžete kompletní správu nechat na mě a o nic se nemusíte starat. Pouze zadáte, co je potřeba na stránkách změnit a já vše zařídím.

 

Co získáte při pořízení webových stránek

 • Osobní přístup - seznámím se s vašimi požadavky a navrhnu nejvhodnější řešení
 • Nabízím také hosting za výhodnou cenu včetně e-mailových schránek
 • Moderní vzhled - každé stránky navrhuji s ohledem na aktuální trendy
 • Grafika odpovídající Vašemu zaměření nebo produktu - žádný tuctový vzhled ale grafika, která návštěvníka zaujme a Váš web odliší
 • Přehledná navigace - kladu důraz na snadnost používání webových stránek - aby se návštěvník neztratil
 • Optimalizace SEO - nastavím základní onpage faktory, aby veškeré informace byly relevantní
 • Snadná správa stránek - stránky nejčastěji běží na redakčním systému, máte možnost spravovat obsah uživatelsky sami
 • Statistiky přístupů - uvidíte, jak se vašim stránkám daří
 • Podporu - poradím a zodpovím všechny Vaše dotazy, jsem zde pro Vás i v budoucnu

Proč zvolit placené webové stránky místo nabídek "zdarma" nebo pronájem

V případě pronájmu stránek získáváte uživatelské rozhraní, kde si stránky spravujete a vytváříte sami. Vše je nutné nastavit, naklikat, napsat, zorganizovat, rozmyslet. V případě stránek zdarma se navíc ztrácí výhoda vlastní domény, kdy je nutné stránky hostovat vždy s doménou poskytovatele stránek.

U služeb pronajímajících webové stránky také nemůžete vzít své stránky a v případě potřeby je třeba jednoduše přesunout jinam (k jinému poskytovateli hostingu apod.)

Mnou nabízená služba zahrnuje zjištění vašich požadavků, nabídku a kompletní vystavění webových stránek dle vašich potřeb. Vím, jak mají levné www stránky  stránky vypadat, aby byly funkční a použitelné pro návštěvníky a vyplatit se.

Nad ničím z toho nemusíte přemýšlet. Promluvíme si po požadavcích, předáte mi podklady a o nic víc se nemusíte starat. Máte navíc zajištěnou podporu i do budoucna.

Máte dotaz?

  Máte dotaz k možnostem spolupráce, novým webovým stránkám nebo si přejete nové webové stránky? Napište mi.

  Odpovím v co nejkratším termínu.

  Seznam kapitol

  Máte dotaz?

   Máte dotaz k možnostem spolupráce, novým webovým stránkám nebo si přejete nové webové stránky? Napište mi.

   Odpovím v co nejkratším termínu.

   Nabídka
   Výroba webových stránek
   Tvorba webových stránek
   Vladislav Müller
   Vladislav Müller, Telephone No.774774147
   internet
   internet. celá ČR
   Tvorba moderních webových stránek na míru na základě Vašich potřeb.
   Tvorba moderních, kvalitních webových stránek malého a středního rozsahu. Vhodné pro živnostníky, podnikatelem také jako osobní blog, představení služeb nebo produktů.