Pokud hledáte levné webové stránky v Ostravě, jste zde správně.

Při spolupráci na vytváření webových stránek se můžeme sejít osobně, pokud jste z Ostravy nebo okolí, nebo můžeme komunikovat jakýmkoliv jiným způsobem. Technologie dnešní doby nám jich nabízí mnoho. Spolupráce na tvorbě www stránek není omezena na město Ostrava, můžete být odkudkoliv.

Osobně preferuji vyměnit si emailem základní údaje a požadavky, které vyhodnotím a poté můžeme upřesnit zadání telefonicky. Výhoda je, že základní požadavky jsou na papíře a lze se připravit na individuální okolnosti.

Pokud Vás má nabídka zaujala a začneme spolupracovat, následuje při tvorbě webových stránek zhruba takovýto postup:

Pochopení vašeho podnikání, zjištění vašich potřeb

Velmi důležitý základ nejen pro tvorbu nových webových stránek. Je potřeba pochopit, co děláte, co chcete prezentovat lidem, jaká je vaše cílová skupina, jaká je vaše konkurenční výhoda, vaše konkurence. Také je důležité si ujasnit, jakého cíle chcete prostřednictvím nového webu dosáhnout.

Tvorba webových stránek

Grafická podoba stránek

Na základě vašich představ nebo vzájemné diskuse zašlu návrhy na grafiku webových stránek. Webové stránky tvořím na základě nákupu grafických šablon. Design stránek je tedy možné vybrat dopředu z již vytvořených designů.

Výhodou je, že se neplatí práce grafika za návrh a vytvoření webových stránek na míru. Grafických designů je doslova nepřeberné množství. Jakmile si nějaký vyberete, bude zakoupen a na jeho základě vzniknou webové stránky.

Na některé designy webových stránek se můžete podívat také do referencí na www stránky již vytvořené. 

Podklady pro nové webové stránky

Z vaší strany budu potřebovat podklady k webovým stránkám, jako faktické informace o prezentaci (např. popis firmy, popis produktů, popis služby, otevírací doba, kontakty a podobně), také jsou potřeba doplňkové texty, tzn. rozšáhlejší popis nabídky či služeb, aby návštěvníkovi srozumitelně popsaly, co mu chcete sdělit nebo nabídnout.

Jako minimum jsou faktické informace, popis služeb, produktů a podobně, texty v rámci výroby kompletně vytvořím já.

Můžete si také texty na stránky dodat kompletní a já je jen na stránky vložím.

Dále bývají potřeba fotografie. Buď jako designový prvek stránky, případně fotogalerie nebo konkrétní fotky produktů atp. V případě, že žádné fotografie nemáte, lze fotky zakoupit ve fotobance.

Zaučení v obsluze stránek

O vaše stránky se budu starat v případě potřeby i po jejich vytvoření. Změny na stránkách, jako třeba nové obrázky, texty, galerie a podobně mi stačí zadat jako úkol.

Máte ale také možnost si stránky spravovat sami. V tom případě je nutné vždy vytvořit stránky s administrací. Pracovat v administraci vás samozřejmě naučím.

Máte dotaz?

  Máte dotaz k možnostem spolupráce, novým webovým stránkám nebo si přejete nové webové stránky? Napište mi.

  Odpovím v co nejkratším termínu.

  Seznam kapitol

  Máte dotaz?

   Máte dotaz k možnostem spolupráce, novým webovým stránkám nebo si přejete nové webové stránky? Napište mi.

   Odpovím v co nejkratším termínu.

   Nabídka
   Postup práce - tvorba www stránek
   Výroba webových stránek
   Postup práce - tvorba www stránek
   Vladislav Müller
   WM-WEB.cz, Telephone No.774774147
   internet
   internet. celá ČR
   Tvorba moderních webových stránek na míru na základě Vašich potřeb.
   Před vytvořením webových stránek zjistím, v čem podnikáte, jaké máte potřeby, zmapuju konkurenci. Po odsouhlasení cenové nabídky a dodání podkladů vytvořím webové stránky na míru.