ZADÁNÍ

Byl jsem osloven majitelkou svatebního salonu s požadavkem na přepracování nebo vytvoření zcela nových webových stránek. Po prozkoumání původních webových stránek jsem zjistil, že byly postaveny na starší verzi redakčního systému se zcela nevyhovující mobilní verzi, která je pro dnešní dobu naprostá nutnost. Stránky měly také nedostatky v navigaci, struktuře a celkové použitelnosti (nelogicky řazené, mnohdy zbytečné, stránky). Také prohlížení fotek, které jsou pro sebové stránky tohoto charakteru nejpodstatnější, bylo řešeno zastarale a použití nebylo přirozené a příjemné.

ŘEŠENÍ

Byla zvolena velmi decentní, avšak krásná a na pohled příjemná grafická šablona, tematicky laděná právě pro toto použití. Šablona je zároveň výborně optimalizovaná a rychlá, proto je používání stránek příjemné a stránky jsou rychlé i přes velké množství fotografií svatebních šatů. Na webových stránkách je prezentováno přes 800 fotografií svatebních šatů a díky optimalizaci (např. lazy load obrázků) jsou stránky přesto i v mobilní verzi dostatečně rychlé. Galerie fotografií je dobře použitelná a detaily fotografií se zobrazují ve standardizovaných lightboxech.

REALIZOVÁNO

2021

„Kontaktování i spolupráce při zadávání mých požadavků, byly od samého počátku na jedničku.

Neexistovalo slovo ,,to nepůjde,, ,a také doba dokončení práce byla s předstihem, za což jsem byla velmi ráda.

S novými stránkami a Vaší prací jsem velmi spokojená, jednoznačně předčila mé očekávání.

Ještě jednou moc děkuji a doporučuji.“

Jana Blahová
majitelka

Fotogalerie

OZVĚTE SE

Pojďme probrat také Vaše webové stránky.

  Summary
  Article Name
  Podrobná recenze tvorby webových stránek pro Svatební salon Belladona
  Description
  Vytvořeny webové stránky, které nahradily starší, existující webové stránky. Důraz byl kladen na moderní vzhled, fotogalerii a přidání více článků s nabízenými službami oproti původním webovým stránkám.
  Author
  Publisher Name
  www.VM-WEB.cz
  Publisher Logo