ZADÁNÍ

Restaurace u Vlka měla své webové stránky, byly však již staršího data. Byť stránka měla i svou mobilní verzi, ještě se nejednalo o čistě responzivní design ale o samostatnou mobilní verzi stránek, což přinášelo více práce při aktualizaci stránek. Webové stránky také již neodpovídaly dnešním standardům z hlediska použitelnosti. Majitel proto výměnu stránek zvažoval. Urychlení práce přinesla náhoda, kdy zhavaroval původní webhosting, kde byly hostovány původní webový stránky.

ŘEŠENÍ

Pro snadnou zprávu bylo zvoleno řešení redakčního systému se zakoupením vhodné grafické šablony. Řešení, které šetří čas, peníze a přitom poskytuje profesionální vzhled webových stránek. Z větší části byly využity informace z původních stránek, byly však doplněny novějšími fotkami ve vyšším rozlišení, byla přepracována struktura navigace stránek a přidány potřebné články s novými službami. Vzhledem k havárii původního hosting jsme nečekali, než dodavatel hosting opraví a celé řešení jsme včetně správy domény a emailových schránek obratem přesunuli na hosting vlastní.

REALIZOVÁNO

2020

„recenze bude doplněna“

František Vlk
jednatel

Fotogalerie

OZVĚTE SE

Pojďme probrat také Vaše webové stránky.

  Summary
  Article Name
  Podrobná recenze tvorby webových stránek pro Restauraci u Vlka
  Description
  Vytvořeny webové stránky, které nahradily starší, existující webové stránky. Důraz byl kladen na moderní vzhled, fotogalerii a přidání více článků s nabízenými službami oproti původním webovým stránkám.
  Author
  Publisher Name
  www.VM-WEB.cz
  Publisher Logo