Webová vizitka

 dohledatelny

Jistě jste již slyšeli rčení, že kdo dnes není k dohledání na internetu, jakoby nebyl. Jistě jste sami zažili situaci, kdy jste se s někým setkali, zapamatovali si jméno firmy nebo člověka, ale už né telefon nebo email. Druhý den takového člověka nedohledáte, protože jednoduše stále nemá webové stránky. 

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete webové stránky, existuje varianta tzv. webové vizitky. Většinou se jedná o jednostránkovou informaci o Vás, Vaší firmě, kontaktech na Vás. Adresu této stránky můžete přidat na vizitky, do podpisu k emailu, do vyhledávačů a rázem jste k nalezení. U tohoto řešení hraje roli také velmi nízká pořizovací cena. Webová vizitka se hodí v případě, že chcete nabídnout veřejně dostupné kontakty na Vás nebo Vaši firmu.

Osobně zastávám názor, že kdo nabízí služby světu, měl by být na internetu dohledatelný, protože stále více a nejen mladých lidí, pokud firmu nenajde na internetu, prostě jde ke konkurenci, o které alespoň základní kontaktní údaje na internetu najde. A to je myslím škoda i pro někoho, kdo má "dost" zakázek.

Příklad webové vizitky

vizitka

Zajimám se o možnost vytvoření webové vizitky

Napište nám, budeme Vás kontaktovat zpět.

Odeslat dotaz