Akce - typické webové stránky

Mezi nejčastější požadavky patří stránky představující firmu, služby nebo nabídku produktů. Takové webové stránky mívají mnoho společného. Jejich nejčastější obsah je hlavní strana, informace o firmě, fotogalerie, kontakty, stránka s představením produktů nebo služeb případně některých dalších informací, které chcete klientům na vaší webové prezentaci sdělit. A přesně takové stránky vám nabídneme. A výhodně. Pokud chcete být na internetu vidět a představit svou firmu nebo podnikání, je tato varianta cenově velmi přístupná.

Moderní webové stránky levně

Nabídka se týká moderních webových stránek v responzivním designu. Vaše informace tak uvidí bez potíží i všichni majitelé mobilních telefonů a tabletů. Pokud ještě nemáte doménu ani hosting, i s tím Vám pomohu. Výsledkem potom budou moderní webové stránky se všemi nezbytnými informacemi pro Vaše zákazníky za velmi zajímavou cenu. Vzhled stránek si můžete zvolit níže. Tyto stránky nejsou provozovány na redakčním systému, změny se dělají přímo v kódu. Tyto stránky jsou vhodné pro stálejší prezentaci, kde nedochází často ke změně fotografií nebo článků.

Nezávazně objednat vzorové stránky

Co získáte

 

  • moderní čistý vzhled stránek
  • stránky přizpůsobené i pro mobily a tablety
  • rychlé nasazení stránek s vašimi informacemi
  • expresní nasazení (s vašimi fotkami a texty otázka několika dní)
  • standardní počet stránek (hlavní strana, představení produktu nebo služeb, o firmě, fotogalerie, kontakty (kontaktní formulář) a stránku s informacemi dle vašich potřeb
  • skvělou cenu
  • onpage optimalizaci SEO na základě Vašich informací

 

 

tabule

Za jak dlouho budu mít stránky

 

Nejprve probereme, o jaké stránky se má jednat, jaký mají splnit účel, jaký na nich bude obsah. Potom dodáte podklady. Tím se rozumí obrázky, fotky, texty a informace o Vaší firmě, produktech nebo služnách. Od tohoto okamžiku jsou stránky hotové nejpozději do 14 dní.

Samozřejmostí je zachování vysokého standardu, optimalizace textů a informací na stránkách a konzultaceVašich připomínek v průběhu práce.

Chci objednat webové stránky za výhodnou cenu

Napište mi, budu Vás kontaktovat zpět.

Napsat objednávku>>